Lediana foto me Mevlanin, “A shkojmë?”, Antonela ju përgjigjet

Lediana foto me Mevlanin, “A shkojmë?”, Antonela ju përgjigjet

Debatet dhe sherret e forta që ndodhin në studio të emisionit “Për’puthen”, duket se në prapaskena gjërat janë më të qeta, njofton Insajderi.

Këtë e tregojnë vetë konkurrentët me postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Njëra ndër to është Ledjana, e cila kishte postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet së bashku me Mevlanin.

Ajo u bën një pyetje ndjekësve të saj: “A shkojmë?”.

Shumë fansa kishin dhënë komente të ndryshme “shumë perfekt”, “më të mirët”.

Mirëpo, komenti që mori më shumë vëmendje ishte ai i Antonelës, e cila në fillim e kishte shprehur pëlqimin për Mevlanin.

“Jo”, ka shkruar Antonela, ndërkohë që ka patur reagime të shumta, ku dikush i shkruan se i ke bërë “follow”,  se nuk i duhet zënë besë.

Mevlani si këngëtar që është para ca kohe ia ka dedikuar Ledianes një këngë, teksti i të cilës, kishte thënë se është posaçërisht për të. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga (@ledjanaprengaa)