Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthjen e parë

Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthjen e parë

Nga trekëndëshi Ledjana-Mevlan-Antonela, kjo e fundit u deklarua se po hiqte dorë nga konkurrenti, njofton Insajderi.

Mevlani tha se nuk është ende gati të deklarohet vetëm për Ledjanën dhe se të dy duhet t’i lënë kohë njëri-tjetrit derisa të qetësohen gjakrat. Ndërkohë dhe ajo zgjodhi për takimin e kësaj jave Julin.

Ndërkaq, gjatë ditës së sotme, takimi i Ledjanës dhe Mevlani vazhdoi aty ku mbeti të premten e kaluar, tek pjesa e tretë.

Në fund të takimit, dyshja shkëmbyen edhe puthjen e parë, ani se asnjëri nuk u deklarua për tjetrin.

Ajo që kjo puthje dëshmoi të paktën, është se dyshja kanë pëlqim për njëri tjetrin. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)