Ledri apo Getoar Selimi?- Skivi zgjedh se cili i pëlqen më shumë

Ledri apo Getoar Selimi?- Skivi zgjedh se cili i pëlqen më shumë

Visar Shala apo i njohur me emrin artistic Skivi, nuk është se ka shumë mirë punët me ish kolegët e tij.

Ledri dhe Getoar Selimi janë dy prej tyre më të cilët nuk bashkëpunon më.

I ftuar në emisionin Review, moderatorja Nora Haxha ka insistuar të dijë se mes këtyre dy të fundit, cilin do ta zgjedhte ai.

“Jo që nuk muj me i favorizu, po muj me thonë që me të dytë e kam ni eksperiencë shumë të veçantë që m’ka lon shej në jetë. Po menoj që nashta me Ledrin ma shumë, shkaku I fëmijërise, basketit, shehrit”, ishte përgjigjja e Skivit.

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Gepostet von Review am Samstag, 7. Dezember 2019