Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëhen prindër

Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëhen prindër

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi për çiftin, Ledri dhe Sara të cilët kanë mirëpritu në jetën fëmijën e tyre të parë – një vajzë, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur “RTV21”, media në të cilën e ëma e reperit, Xheraldina Vula është zëvendësdrejtoreshë.

Çifti ndodhet në Gjermani, ku udhëtuan para disa javëve. Ndërkaq, as Ledri as Sara nuk kanë reaguar ende në llogaritë e tyre sociale. /Insajderi.com