Ledri Vula publikon pamje dorë për dore me Morena Tarakun

Ledri Vula publikon pamje dorë për dore me Morena Tarakun

Para disa ditësh reperi Ledri Vula publikoi një pjesë të shkurtër të tekstit nga projekti i radhës i cili do të lansohet sot (18 maj).

Kënga mban titullin “Don Mo”, e cila është në bashkëpunim me modelen, Morena Taraku, gjithashtu e shoqëruar me videoklip nga qyteti i Dubait.

Ndërsa, reperi publikoi dhe një video të shkurtër ku dyshja janë të kapur për dore.

Ledri bashkëngjitur me videon ka shkruar: “Shyqyr që fryjke se Morena Taraku flakë”.

Ledri ka paralajmëruar edhe projekte tjera, në mesin e tyre edhe bashkëpunime që do të vijnë këtë verë e që padyshim do të jenë hit. /Insajderi.com