Ledri Vula sot feston ditëlindjen, ja sa vjet po mbush

Ledri Vula sot feston ditëlindjen, ja sa vjet po mbush

Është njëri ndër reperët më të përfolur anë e mbanë vendit, Ledri Vula po komentohet jo vetëm për këngët por edhe për jetën e tij private.

Dita e sotme është shumë e veçantë për reperin pasi festoon ditëlindjen.

Pak më parë ai ka publikuar dhe një foto ku shihet i veshur  me një këmishë  të bardhë  dhe një gotë  në  dorë teksa në përshkrim të fotos ka zbuluar se mbush 33 vjet.

Që në orët e para të mëngjesit Ledri ka marr  një sërë urimesh nga familjarët, miqtë dhe fansat e tij.