Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula, u është drejtuar në një mënyrë të veçantë fansave të tij. Ai nga foltorja e Kuvendit të Kos" />

Ledri Vula u drejtohet fansave nga foltorja e Kuvendit

Ledri Vula u drejtohet fansave nga foltorja e Kuvendit

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula, u është drejtuar në një mënyrë të veçantë fansave të tij.

Ai nga foltorja e Kuvendit të Kosovës ka lutur qytetarët e Kosovës “që të kursejnë zërin dhe energjinë për 3 gusht, për festivalin ‘Sunny Hill’”.

Vula është një nga shumë këngëtarët pjesëmarrës në edicionin e sivjetmë të festivalit “Sunny Hill”./ Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

@sunnyhillfestival ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on