Ledri zbulon datën e publikimit të bashkëpunimit të ri

Ledri zbulon datën e publikimit të bashkëpunimit të ri

Ledri Vula ka njoftuar të gjithë ndjekësit e tij në rrjete sociale, se projekti në bashkëpunim me Vig Poppa, publikohet të hënën, më 20 prill.

Ky duet mes këtyre dy reperëve është pjesë e albumit të Ledrit dhe tashmë do të publikohet me videoklip.

View this post on Instagram

20.04.2020 !! HA HA HA x @vigpoppa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on