Leonora Jakupi ju fton për pite

Leonora Jakupi ju fton për pite

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka ftuar fansat e saj për pite, njofton Insajderi.

Ajo përmes Instagramit ka postuar një fotografi ku shihet një pite si dhe ka shkruar “Kush është për pite”.

Jakupi njihet si një nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ajo shpesh është përfolur edhe për jetën e saj personale dhe aspekte të tjera pos muzikës. /Insajderi.com