Leonora Jakupi me dedikim të veçantë për nënën e saj

Leonora Jakupi me dedikim të veçantë për nënën e saj

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ajo njihet për hite të shumta gjatë karrierës së saj.

Kohet e fundit Leonora nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, projektet e saj kanë qenë më të pakta.

Leonora vazhdon të jetë mjaft e ndjekur nga fansat e saj në rrejtët sociale, ajo sot përmes një postimi në Instagram ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

Ja urimi i plotë O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra diten e lindjen tende. Ti je dhe do mbetesh dashuria ime ma e madhe pa te cilen dashuri asnje dashuri tjeter nuk do te kishte kuptim. Lus Zotin gjithmone,te keshe shendet e buzqeshje ne fytyren tende ma e mira ime!”