Letra e babait të super-modeles shtyu gjithë botën të besojë se ajo ka sjellë në jetë foshnjën e saj

Letra e babait të super-modeles shtyu gjithë botën të besojë se ajo ka sjellë në jetë foshnjën e saj

Babai i Gigi Hadid, Mohamed, i ka postuar një letër të përzemërt vajzës së tij të madhe në llogarinë e tij në Instagram dhe i është dashur të sqarojë nëse vajza e tij ka lindur pasi bëri që shumë vazhduan të besonin se supermodelja e kishte mirëpritur foshnjën e saj me Zayn Malik, njofton Insajderi.

Mesazhi i ëmbël i babit të modeles i drejtohej drejtpërdrejt foshnjës duke shkaktuar një mori mesazhesh që pyesnin nëse 25-vjeçarja kishte lindur, pasi data e saj e lindjes është rreth kësaj kohe.

Mesazhi i ëmbël i Mohamed lexon:

“Përshëndetje, jam unë”.

“Zemra ime është aq e lumtur sa mund të jetë. Unë tw uroj një kohë të lumtur”.

“Dije që Gjyshi është gjithmonë afër, unë do të bëj gjithçka, gjithçka për ty”.

“Kur dëgjova që ishe rrugës, buzëqesha dhe fshiva një lot, qava me lot sepse e dija, zemra ime do të të përkiste gjithmonë ty”.

Sidoqoftë, ai që atëherë iu përgjigj një fansi duke pyetur nëse foshnja kishte mbërritur, duke thënë, “jo, jo akoma”, kështu që ne mund të marrim një frymë lehtësimi – ka ende kohë! /Insajderi.com

Burimi: Capital FM