Lil Wayne flet në mënyrë poetike për të dashurën që e la pasi mbështeti Trump

Lil Wayne flet në mënyrë poetike për të dashurën që e la pasi mbështeti Trump

Lil Wayne ka adresuar në mënyrë të fshehtë ndarjen e tij të fundit nga modelja Denise Bidot, e cila thuhet se u largua nga reperi për shkak të mbështetjes së tij për Presidentin Trump.

38-vjeçari përdori Twitter për të folur në mënyrë poetike për ndarjen, duke nënkuptuar që Bidot thjesht nuk mund ta përballonte nxehtësinë e të qenit me dikë si ai.

“Unë jetoj në mënyrën që dua dhe dua në mënyrën si jetoj”, shkroi ai. “Unë jam një dashnor jo një ndezës, sepse ata digjen dhe shpenzohen. Unë jam një zjarr i përjetshëm dhe dashuri e ndezur, digju, ose rri dhe vdes në dashuri. ”

“Ti po djersitesh”, tha ai, ndoshta duke aluduar tek ish i tij. “Sinqerisht, zjarrfikësi.”

Bidot – e cila kohët e fundit nisi koleksionin e saj me Nasty Gal – konfirmoi ndarjen e tyre të martën në Instagram, ku ajo postoi, “Ndonjëherë dashuria thjesht nuk mjafton” së bashku me një emoji me zemër të thyer.

Love B. Scott ishte i pari që raportoi se marrëdhënia përfundoi për shkak të mbështetjes së reperit të New Orleans për Trump./Insajderi.com

PageSix