Linda Halimin e pret ky vend magjik për pushime

Linda Halimin e pret ky vend magjik për pushime

Linda Halimi do të nis pushimet e para me vajzën e sapolindur. Linda Halimi dhe partneri i saj, ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti do t’i lënë pas angazhimet e tjera për të pushuar në një vend tropikal, ndërsa destinacionin e ka treguar vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale.

“Shumë gati për këtë”, ka shkruar Linda mbi një fotografi, në të cilën tregon vendin përrallor ku do të pushojë.

Për ndryshe, pas lindjes së vajzës, Linda Halimi pritet të rikthehet me projekte të reja.