Lindita kap për fyti Oltin, mes lotësh largohet nga studio

Lindita kap për fyti Oltin, mes lotësh largohet nga studio

Debati mes Çimit dhe Linditës solli përfshirjen edhe të pjesës tjetër të konkurrentëve të emisionit “Për’puthen 40”, shkruan Insajderi.

Olti, një nga personat që ka dalë me Linditën e ka akuzuar se ajo ka përdorur të gjithë djemtë me të cilët ka dale, dhe sipas tij, Çimi ka bërë zgjedhjen e duhur për jetën e tij.

Kjo ka sjellë revoltimin e saj, e cila është çuar nga karrigia dhe ka kapur nga fyti për pak sekonda Oltin.

Ajo po ashtu ka kërkuar ndërprerjen e emisionit nga Olsa.

Më pas e ka ofenduar për fjalët e thëna dhe është larguar nga studio në gjendje të rënduar psikologjike dhe duke qarë./Insajderi.com