Linjat trupore të Dafina Zeqirit i lënë përshtypje edhe Rita Orës

Linjat trupore të Dafina Zeqirit i lënë përshtypje edhe Rita Orës

Janë dy artistë shumë të suksesshme, dhe Dafina Zeqiri dhe Rita Ora vendosën shembull se si dy gra të së njëjtës industri duhet të sillen me njëra tjetrën, njofton Insajderi.

Së fundmi, Dafina Zeqiri ka publikuar nëj fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaq efektin e përkushtimit të saj në palestër – një trup të shëndetshëm dhe të tonifikuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Ishte ky imazh që i la mbresa edhe këngëtares me famë botërore, Rita Orës e cila komentoi në fotografinë e këngëtares.

“Uau je kaq seksi. Çfarë trupi, trupi, trupi, trupi”, shkruan Rita.

Përgjigjja e Dafinës nuk mungoi e cila ia ktheu, “Ti je fiksimi im”.  /Insajderi.com