Loredana dhe Mozzik tregojnë kur do të publikohet kënga e tyre e re

Loredana dhe Mozzik tregojnë kur do të publikohet kënga e tyre e re

Mozzik dhe Loredana, ndër çiftet më të njohura të estradës, nuk e kanë ndërmend të ndali aktivitetin e tyre muzikor.

Dyshja ka paralajmëruar lanësimin e një bashkëpunimi të ri, por sapo zbuluan që i kanë përfunduar xhirimet e videoklipit më të ri.

Loredana Zefi, ka ndarë një promo të këngës duke treguar edhe datën e kohën e publikimit të saj.

“Sot në 23:59”, ka shkruar reperja në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, tri javë më parë dyshja kanë lansuar projektin “Rosenkrieg” me të cilin kanë arritur nëntë milionë shikime. /Insajderi.com