Loredana ka bërë aq shumë para sa që ‘luan’ me to

Loredana ka bërë aq shumë para sa që ‘luan’ me to

Reperja shqiptare, Loredana, ka arritur që më famën e saj në troje shqiptare dhe jashtë saj të këtë fitime të mëdha financiare.

Ajo gjithë këtë ka arritur për një kohë shumë të shkurtër ku u bë pjesë e majave të top listave në Gjermani dhe Zvicër.

Së fundi, ajo ka publikuar disa video ku shihet me një shumë të madhe parash në duar.

Pas përhapjes së kësaj video në rrjete sociale kanë qenë ndjekësit që menjëherë i kanë kujtuar skandalin e vjedhjes së 900 mijë frangave, ku akuzohet që ka mashtruar një qifte të moshuar.

Në anën tjetër, Loredan të mërkurën ka festuar ditëlindjen e 26-të.

Urimet ishin të shumta nga familjarët dhe miqtë e saj, por urime kryesor nga Mozzik mungoi.

 

Kjo konfirmoi edhe një herë së qifti janë ndarë dhe nuk ka një kthim mbrapa.

Në anën tjetër, para disa ditë dyshja kanë sjell këngë “Mit Mir”, e cila është pjesë e albumit të tyre./Insajderi.com