Loredana në bikini luan tenis me Dardin, reagimi i Mozzikut epik

Loredana në bikini luan tenis me Dardin, reagimi i Mozzikut epik

Reperja e njohur, Loredana Zefi është emër shumë i përfolur në media, pasi që ajo çdo herë publikon gjëra për jetën e saj.

Ajo së fundi ka publikuar disa projekte radhazi edhe kjo ka bërë që ajo t’i kushtojë pak kohë vetës dukje pushuar.

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi që shihet duke luajtur tenis me reperin, Dardi.

Tashmë lind pyetja se a do të xhelozojë Moozik për këto pamje.

Por si duket ata kanë shumë mirëkuptim më njëri -tjetrin pasi që Loredanën jemi mësuar ta shohim shumë shpesh me shokët e saj dhe Mozzik ka vazhduar publikimin e datave për koncerte.

Kujtojmë së ka kohë që Mozzik dhe Loredana kanë konfirmuar bashkimin e tyre, pas ndarjes e cila bëri bujë në media.

Ata kanë lansuar edhe bashkëpunimin e tyre të fundit të titulluar” Nëse Don TI”./Insajderi.com