Loredana shfaqet pa make-up: “Kjo jam unë në të vërtetë”

Loredana shfaqet pa make-up: “Kjo jam unë në të vërtetë”

Rep-artistja e mirënjohur, Loredana Zefi është mjaftë e dashur për publikun.

Ajo në rrjetin social është mjaft aktive duke shfaqur përditëshmërinë e saj.

Mirëpo, së fundmi Loredana duket se i ka befasur fansat duke u shfaqur krejtësisht natyrale në rrjetin social Instagram.

Ajo publikoi një foto pa grimi në fytyrë dhe pa filtra fare, dhe shkroi: “Kjo jam unë në të vërtetë”, ku rrallë e kishim parë kështu.

Loredana dhe Mozzik prej disa ditësh po shijojnë ditët më të bukura me njëri-tjetrin dhe vogëlushen e tyre Hanën.

Përndryshe projekti i fundit i saj është “Kein Hunger”, në bashkëpunim me UFO 361./Insajderi.com