Loredana Zefi ‘imiton’ dizajnatorin e famshëm

Loredana Zefi ‘imiton’ dizajnatorin e famshëm

Reperja, Loredana Zefi,  pas dyshimeve që ka mashtruar  një çift në Zvicër dhe iu ka vjedhur 900 mijë franga, ka mbajtur sot konferencë për media në Prishtinë.

Në paraqitjen e saj para publikut ajo është shfaqur me syze, dhe duket që është inspiruar nga themeluesi i firmës me renome botërore “Coco Chanel”, Karl Lagerfeld.

ESKALON LOREDANA NË KONFERENCËN PËR MEDIA

Ajo ka treguar  arsyet e ardhjes së saj në vendlindje përmes një konference për media, duke thënë se  është duke xhiruar një videoklip.

TOMË GASHI I SERVILOSET LOREDANËS: KJO ËSHTË SHEFJA JEM, UNË PUNOJ PËR TË

“Pika e parë që është me rëndësi me e ditë edhe ju, unë jam këtu për ta xhiruar një spot. Nuk kam arsye e as shqetësime për ta shtyrë këtë spot”, tha ajo.

LOREDANA DËSHIRON T`JU PËRGJIGJET PYETJEVE TË GAZETARËVE, AVOKATI GASHI -“JO SE TI PËRGJIGJESH KEQ”

Loredana ka ardhë e shoqëruara nga bashkëshorti i saj Mozzik, ndërsa i pranishëm është edhe avokati Tomë Gashi.