Luana apo Çiljeta?- Ermali tregon cila i duket më seksi

Luana apo Çiljeta?- Ermali tregon cila i duket më seksi

Aktori i mirënjohur Ermal Mamaqi ka qenë I ftuar në emisionin Review këtë të shtunë.

Ai përpos jetës së tij profesionale dhe private ka komentuar edhe femrat e estradës shqiptare.

Në rubrikën e lojërave ai është vënë në siklet, duke u pyetur se cila nga vajzat e është më seksi.

Luana apo Çiljeta?, për ta parë se cilën e zgjodhi, ndiqeni emisionin…