Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren

Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren

Këngëtarja  dhe moderatorja e njohur shqiptare po jeton periudhën më të lumtur të jetës së saj. Kënga “Yalla Habibi” në bashkëpunim me Faydeen rezultoi sukses të madh.

Kjo këngë është radhitur  në vendin e pestë në klasifikimin e 20 këngëve  në  “Arabic charts”. Për këtë arsye për Luanën nisën të shkruajnë jo vetëm mediat vendase por edhe serbe e boshnjake.

Ajo tani po shijon pushimet në Monako, një vend tjetër në të cilin Luana ka tërhequr vëmendje.

Fotoja e saj është publikuar në revistën e “Monaco Today”, cfarë e bën artisten vërtetë të lumtur.