Luana publikon foto duke u puthur, por me kë?

Luana publikon foto duke u puthur, por me kë?

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca është duke i shijuar pushimet në bregdetin shqiptar, shkruan Insajderi.

Ajo ka postuar fotografi nga jugu i Shqipërisë kiu shihet që është duke i shijuar rrezet e diellit.

Ajo çka bie në sy është postomi i moderatores, e cila shihet duke i dërguar puthje diellit, por me pas ajo pendohet.

“Me mirë të ju puth juve “, ka shkruar Luana.

Siç duket Luana nuk ka marrë shume përgjigje nga fansat, pasi që në foton në vazhdim ka shkruar.

A do të më përgjigjeni në pyetje apo jo?

Kujtojë që moderatorja ka kohë që nuk ka sjelle ndonjë këngë të re, por mire nuk mbetet edhe nga moderimi.

Ajo ka kohë që e ka përfunduar sezonin e emisionit të saj dhe nuk e kemi parë më në ekran./Insajderi.com