Luana publikon fotot e para me Marinën dhe vajzën e posalindur

Luana publikon fotot e para me Marinën dhe vajzën e posalindur

Prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca dhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi, të mërkurën janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja kanë mirëpritur në jetë një vajzë emri i të cilës është Marget, që është kombinim i emrave të prindërve.

Margeti i vogël si duket e ka bërë teze shumë të lumtur Luanën.

Ndonëse fotografitë e para të vajzës i kanë publikuar prindërit, nuk kanë munguar as postimet nga Luana.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instastory ku Marget i prek dorën, ndërsa në fotografinë tjetër është dora e Luanës që mbanë atë të Marinës.

“Marget tezja vdes për ty”, ka shkruar Luana në fotografinë ku prekë dorën e Marget, ndërsa në atë ku mban dorën e Marinës ka shkruar “Përjetësisht”./Insajderi.com

Luana Vjollca (Instastory)

Luana Vjollca (Instastory)