Luana Vjollca: “Faleminderit për mbështetjen, 13 vite karrierë”, fansat i kthehen keq

Luana Vjollca: “Faleminderit për mbështetjen, 13 vite karrierë”, fansat i kthehen keq

Është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të momentit, Luana Vjollca ka marr vëmendjen e të  gjithëve me  bashkëpunimin me këngëtarin e njohur botëror Faydee.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe atë  të përditshme, shkruan Insajderi.

Luana së fundmi ka ndarë një shkrim duke i falenderuar fansat për mbështetjen që i kanë dhënë.

“Work Hard , Stay Humble! Faleminderiit per gjithe dashnin qe ma keni dhene ne 13 vite karriere.Shume gjera te bukura e te medha jane rruges…”, ka shkruar këngëtarja.

Ndërsa fansat ishin ata që  kanë bërë komente të ndryshme e duke i thënë se kur i bëri këto vite karrierë.