Luana Vjollca finalizon xhirimet e videoklipit të ri

Luana Vjollca finalizon xhirimet e videoklipit të ri

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luan Vjollca ka njoftuar fansat e saj së shumë shpejt do të publikojë këngën e saj me të re, përcjell Insajderi.

Bukuroshja nga Shqipëria, përmes një postimi  në Instagram ka bërë të ditur se xhirimet kanë përfunduar dhe se është duke e edituar klipin.

“Duke edituar videoklipin tim të ri”, ka qenë përshkrimi i fotografisë, ku këngëtarja mahnitë me pamjen e saj.

Për këngën e re ajo po punon me disa prej producentëve nga Kosova.

Kënga ma e dëgjuar e Luanës mbetet “Mi dhe flakë mallit tim”, në bashkëpunim me Bujar Qamilin./Insajderi.com