Luana Vjollca nuk njihet në fotosesionin e fundit, duket krejt ndryshe

Luana Vjollca nuk njihet në fotosesionin e fundit, duket krejt ndryshe

Luana Vjollca publikoi së fundmi vidoklipin e këngës “Yalla Habibi”, në bashkëpunim me këngëtarin  me famë botërore Faydee. Kënga për rreth një javë  ka marrë mbi 2 milionë klikime në Youtube  duke pasur shumë sukses.

Në videoklip Luana u shfaq në një  prej skenave bjonde dhe me këtë look është shfaqur edhe në fotot e fundit të postuara në Instagram.

Ajo duket ndryshe nga e zakonshmja.