OPPSS

Luana Vjollca publikon foto – ndjekësve symprehtë nuk u ikë ndërhyrja me Photoshop

Luana Vjollca publikon foto – ndjekësve symprehtë nuk u ikë ndërhyrja me Photoshop

Ka një javë (ose më shumë) që moderatorja shqiptare Luana Vjollca, ka nisur pushimet, njofton Insajderi.

Që atëherë llogaria e saj e Instagram-it është begatuar me foto në bikini duke marrë rreze dielli e duke shfaqur peizazhe të bukura të detit.

View this post on Instagram

Goca dhe deti dhe

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Mirëpo në foton e fundit që ajo postoi ndjekësve të saj nuk i iku një detaj sado i vogël që ishte. Në pjesën e vitheve, vërehen disa linja jo të rregullta që indikon se në foto është ndërhyrë me program editues.

Shumë komentues e komplimentuan moderatoren për linjat, por disa nga ata theksuan atë vijë të çrregullt.

 

Moderatorja nuk ka reaguar në lidhje me komentet, dhe as nuk ka fshirë foton ashtu sic rastisë tek shumë të famshme kur ‘zihen’ duke përdorur Photoshop. /Insajderi.com