Luana Vjollca publikon fotografi joshëse në Dubai

Luana Vjollca publikon fotografi joshëse në Dubai

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo vetëm në llogarinë e saj zyrtare, Instagram, numëron 1.7 milion ndjekës, teksa nuk ngurron të sjellë imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj.

Sot bukuroshja bionde ka publikuar një fotografi atraktive në bikini nga pushimet e saj në Emiratet e Bashkuara Arabe më saktësisht në Dubai.

Duke vënë në pah hiret trupore, biondja rrëmbeu gjithë vëmendjen e ndjekësve, dhe fotoja ka kaluar 63 mijë pëlqime e po ashtu qindra komente.

Kejvina Kthella, Arjola Demiri, Dhurata Dora dhe Agnesa Vuthaj janë ndër yjet që e komplimentuan 28-vjeçaren për këtë dukje.

“Kam harruar të publikoj këtë foto, Dubai”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

 

View this post on Instagram

 

forgot to post this pic #Dubai

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on