Luana Vjollca vjen me e ‘nxehtë’ se kurrë

Luana Vjollca vjen me e ‘nxehtë’ se kurrë

Është njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë, Luana Vjollca merr vëmendjen për çdo postim që bën.

Ajo së fundmi ka shpërndar foto të ndryshme e cila dukej shumë tërheqëse, shkruan Insajderi.

Pak më parë Luana postoi një  foto tjetër e cila duket tejet tërheqëse dhe ka vënë në dyshim  ndjekësit se ndoshta kjo pamje do të jetë pjesë e videoklipit të ri .

View this post on Instagram

Gjendje…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on