Lumi B tregon hapur marrëdhëniet që ka me Babastars dhe OTR

Lumi B tregon hapur marrëdhëniet që ka me Babastars dhe OTR

Reper Lumi B së bashku me Bardulla kishin qenë të ftuar në emisionin Review ku kanë shpalosur shumë të pathëna nga jeta e tyre personale e ajo private.

Lumi ka një kohë të gjatë që është larguar nga grupi ‘Babastars’, e që në atë kohe ata kishin pasur marrëdhënie tejet të tensionuara me grupin OTR, shkruan Insajderi.

Në rubrikën e ‘Titujve të portaleve’ ai është pyetur nëse i ka bërë ‘diss’ këtyre dy grupeve.

Se a i ka bërë ‘diss’, ndiqni emisionin për ta kuptuar….

Review – 25.01.2020

Review – 25.01.2020“E kam sharë me motër”- Lumi B dhe Bardulla tregojnë sekretet në Review

Gepostet von Review am Samstag, 25. Januar 2020