fbpx

Lyrical Son e Ledri bashkojnë forcat për projektin e ri

Lyrical Son e Ledri bashkojnë forcat për projektin e ri

Dy reperët e njohur kosovarë, Lyrical Son dhe Ledri Vula, të martën do të publikojnë projektin e tyre më të ri.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë reperët që publikuan fotografi dhe video nëpër rrjete sociale.

“Princess Diana” titullohet kënga që ka bashkuar reperët.