Madonna bën tatuazhin e parë në moshën 62 vjeç

Madonna bën tatuazhin e parë në moshën 62 vjeç

Madonna ka bërë tatuazhin e saj të parë në moshën 62 vjeç dhe kuptim është një nderim për gjashtë fëmijët e saj.

Këngëtarja legjendare e pop-it postoi një seri fotosh në Instagramin e saj të hënën në mbrëmje, duke e treguar të maskuar dhe të shtrirë përsëri në divanin e një tatu artisti.

Këngëtarja dha një pasqyrë të hollësishme të momentit duke shënuar te fotot: “Inked for The Very First Time”. #Family (Tatuazh për herë të parë, #familja).”

Madonna gjithashtu etiketoi Klubin Social Shamrock në Hollyëood dhe artistin e tatuazheve East Iz.

Ajo pastaj e tregoi tatuazhin me inicialet “LRDMSE” të vizatuara në kyçin e saj për të nderuar gjashtë fëmijët e saj – Lourdes, 24, Rocco, 20, David, 15, Mercy, 14, dhe binjakët Stella dhe Estere 8.

Madonna ndan Lourdes me ishin Carlos Leon, djali Rocco me ish-burrin Guy Ritchie, dhe katër fëmijët e tjerë u birësuan./Insajderi.com

Mirror