Madonna e mbyllur në karantinë me të dashurin 25 vite më të ri

Madonna e mbyllur në karantinë me të dashurin 25 vite më të ri

Madonna tash e disa muaj është në lidhje me balerinin Ahla që është 25 vite më i ri se këngëtarja me famë botërore.

Ai sot festoi ditëlindjen e 26-të i mbyllur në karantinë me Madonnën, dhe ajo thotë se nuk do mund të imagjinonte një person më të mirë për tu izoluar.

“Urime ditëlindja Dashuria Ime. Nuk mund ta paramendoj ndonjë person më të mirë për t’u karantinuar”, shkroi Madonna.