Majk paralajmëron publikimin e këngës së re, i bie pishman dhe fshinë fotografitë

Majk paralajmëron publikimin e këngës së re, i bie pishman dhe fshinë fotografitë

Sot në ora 17:00 pritet të publikohet kënga më re e dyshes, Majk e Capital T.

Bashkëpunimi i tretë me radhë nga këta dy artistë do të titullohet “Hala”, e këtë e ka bërë të ditur vet Majk me anë të një fotografie në llogarinë e tij publike në “Instagram”, shkruan Insajderi.

SHIKO > Ku je kon n’3 të natës, Mihrija e qet në pozitë të vështirë’ Naimin

Kënga pritet të jetë ritmike ndonëse ende nuk dihet tematika e saj. Majk në imazhet e publikuara së fundmi u pa i veshur me një duks të bardhë i cili i kombinohej goxha mirë edhe me syzet e po të njëjtës ngjyrë, por që e fshiu vetëm pak minuta më pas për ta zëvendësuar me një imazh tjetër.

© Majkaveli – Fotografia e publikuar që Majk e fshiu pas pak minutave

© Majkaveli – Fotografia e re

Në sfond shihet një ambient i mbyllur që ngjason si një serrë e ndërtuar me drunj dhe e mbuluar nga pemët dhe bari.

Njëjtë i veshur si ky i fundit, shihet edhe Capital T ndonëse më i buzëqeshur se Majk, po.

© Truekapo [instagram]

Një ditë më parë Capital T në një prej imazheve të publikuara kishte shkruar “Jetën qe e jetoj mf e meritoj , e nëse po gaboj pe lo zotin tem gjykoj“, që ka mundësi të jetë shkëputur nga teksti i këngës që pritet të lëshohet sot në ora 17:00 në YouTube.

Bashkëpunimi i kaluar i dyshes, Majk e Capital T deri më sot ka marrë afër 37-milionë shikime.

/ © Insajderi /

REVIEW / Tri gjërat që Robert Berisha i bënë me një vajzë para se të shkojë në krevat

Tri gjërat që Robert Berisha i bënë me një vajzë para se të shkojë në krevat

Tri gjërat që Robert Berisha i bënë me një vajzë para se të shkojë në krevat

Gepostet von Review am Mittwoch, 6. November 2019