Make up artisti i Britney Spears thotë se ndaj këngëtares po luhet një skear si te “Handmaid’s Tale”

Make up artisti i Britney Spears thotë se ndaj këngëtares po luhet një skear si te “Handmaid’s Tale”

Grimieri i Britney Spears thotë se ekziston një komplot i stilit “Handmaid’s Tale” për ta ndaluar atë të mos ketë një fëmijë me të dashurin Sam Ashgari.

Duke folur në podkastin “Calababes” këtë javë, esteteisti i famshëm Maxi tha se ruajtja e rreptë e yllit pop po e pengon atë të martohet me Ashgari, me të cilin ajo po shoqërohet që nga 2016.

“Unë mund t’ju them se ajo që ata ende po kontrollojnë deri në gjërat më personale si nëse ajo ka një fëmijë apo jo, nëse martohet apo jo, kush janë miqtë e saj, dhe këto janë disa gjëra të mëdha,” tha Maxi, sipas US Magazine .

“Ne po flasim për disa gjëra të tipit ‘Handmaid’s Tale’ për ta ndaluar atë nga lindja e një fëmije. Unë nuk mund të jap detaje, por do të them me siguri, ajo do të kishte pasur një fëmijë deri tani. Ajo ndoshta do të ishte martuar me të dashurin Sam Asghari deri tani. Ajo do të kishte grupe miqsh përreth saj. ”

Spears, 38, ka qenë nën një mbikqyrje të ngushtë të drejtuar nga babai i saj, Jamie Spears, 68, për 12 vjet./Insajderi.com

Burimi: Mirror