Maluma me të dashurën në pushime, çifti fotografohen në momente private

Maluma me të dashurën në pushime, çifti fotografohen në momente private

Këngëtari kolumbian, Maluma ka nisur pushimet dhe këtë vit ka zgjedhur të relaksohet në Ibiza. Maluma është i shoqëruar nga e dashuria e tij, Natalia Barulich.

Çifti janë fotografuar nga paparacët në momentet e tyre private duke u përqafuar teksa po shëtisnin me jaht.

Natalia kishte veshur një fustan të gjatë me lule i cili i theksonte format trupore.