Mariah Carey dhe i dashuri 35 vjeçar guxojnë me veshjet në darkë në Malibu

Mariah Carey dhe i dashuri 35 vjeçar guxojnë me veshjet në darkë në Malibu

Secili më guximtar, Mariah Carey dhe i dashuri 35 vjeçar

Kanë rreth dy vite që nga takimet e tyre të përbashka.

Mariah Carey dhe Bryan Tanaka dukeshin tejet të dashuruar, derisa po darkonin bashkë të mërkurën në Malibu.

Fituesja e ‘The Grammy’, 48 vejçarja dukej mjaft bukur në të bardha, meqë mori guxim të vishej si sirenë, teksa po ecte dorë për dorë me të dashurin e saj 35 vjeçar.

Veshja së bardhë i’a kishte kombinuar një çantë lëkure krokodili, ndërsa i dashuri i saj kishte guxuar me një këmishtë transparente të zezë e me pantolla që mbanin rrip Louis Vitton.

Këngëtarja është duke punuar për albumin e saj të ri të titulluar “a labor love”, që së shpejti do të zbulojë detaje për atë se çka mund të presin fansat e saj.

“Jam duke punuar për albumin e ri “a labor love” dhe jamë vertëtë e emocionuar”, është shprehur këngëtarja.

“Kjo jam unë, atëherë kur mund ta shprehë veten në të shkruar dhe këndim. Adhuruesit e mi, duan të dëgjojnë këngët e shkruar e të kënduara me zemër nga unë”, ka shtuar Carey.