Mariah Carey është e ftuara e radhës e Naomi Campbell

Mariah Carey është e ftuara e radhës e Naomi Campbell

Pasi kishte ftuar më parë mysafir si Marc Jacobs, Anna Wintour dhe Cindy Crawford të bënin një paraqitje në emisionin e saj të bisedave në YouTube No Filter, e kësaj radhe Naomi Campbell është kthyer me një episod tjetër – dhe një tjetër mysafir jashtëzakonisht ikonik.

Duke lajmëruar në Tëitter natën e kaluar, supermodelja zbuloi se ajo do të kishte një takim me askënd tjetër përveç Mariah Carey. Këngëtarja legjendare do të bashkohet me Campbell përmes Zoom sonte dhe ka shumë të ngjarë që do të ketë disa copëza të shkëlqyera për të ngopur momentet e dëshirave tona për thashetheme.

Episodet e mëparshme kanë parë Marc Jacobs dhe Campbell të rikujtojnë në fotosesionet ikonike Louis Vuitton, Cindy Crawford të hapen për ‘epokën e artë’ të modelimit dhe Anna Wintour konfirmon se moda me të vërtetë duhet të ngadalësojë.

Për të zbuluar se çfarë Campbell dhe Carey do të flasin ballë për ballë, ju mund t’i shihni kanalin YouTube – duam të themi, çfarë tjetër keni vazhduar tani? Saktësisht./Insajderi.com

Dazed