Marina Vjollca lajmërohet me foto joshëse nga pushimet

Marina Vjollca lajmërohet me foto joshëse nga pushimet

Bukuroshja Marina Vjollca është shumë aktive dhe e ndjekur në nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Antigua dhe Barbuda, pas pushimeve në Barbados.

Prezantuesja ka publikuar për fansat e saj disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur mjaft joshëse me bikini.

Në një prej fotografie, Marina duket tejet atraktive, teksa sipër saj fluturojnë pulëbardhat, të cilat ajo i përshëndetë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për figurën trupore.

View this post on Instagram

?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Përndryshe, marina dhe Geti javë më parë ishin pre e thashethemeve që së shpejti do të bëhen prindër, por një gjë e tillë u mohua nga vet dyshja.

View this post on Instagram

#sunset #dream ?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on