Marina Vjollca tregon dy cilësitë që duhet t’i ketë një femër

Marina Vjollca tregon dy cilësitë që duhet t’i ketë një femër

Marina Vjollca po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë shqiptare.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet joshëse dhe seksi.

Biondina ka lënë një mesazh krahas imazhit duke zbuluar dy veti që duhet të ketë një femër për të qenë e suksesshme.

“Një grua duhet të ketë dy gjëra: Kë dhe çka dëshiron”, ka shkruar prezantuesja ndër të tjerash përkrah saj.

Ndryshe, Vjollca tashmë po shijon jetën martesore me reperin prishtinas, Getoar Selimin, i njohur më mirë si Geti.

View this post on Instagram

A woman should be 2 things: Who and What She Wants.

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on