MC Kresha rikthehet me imazhe të reja, merr vëmendje me stilin e flokëve

MC Kresha rikthehet me imazhe të reja, merr vëmendje me stilin e flokëve

Reperi i popullarizuar shqiptar, MC Kresha, është shumë pak aktiv në rrjetet sociale, posaqërisht gjatë kësaj kohe.

Megjithatë, ai është shumë i pëlqyer nga publiku dhe kjo bën që çdo postim i tij të zgjojë vëmendjen e fansave.

Ai së fundmi është rikthyer me një imazh të ri, duke provuar veten në një model të flokësh, siç nuk e kemi parë asnjëherë.

Kresha deri më tani ka qenë me kaçurrela ndërsa ka befasuar ndjekësit me flokët në stilin gërshetë.

Reperi nga Mitrovica duket shumë ndryshe me këtë stil të ri flokësh, por kjo pamje u mirëprit edhe nga admiruesit e tij në Instagram – aty ku numëron  hiç më pak se 491 mijë njerëz.

View this post on Instagram

on my Wu-tang – protect ya neck! 🌶

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on

Review sjell fansin e flakt të Albin Kurtit