Mc Kresha rikthehet në Kënga Magjike me një bashkëpunim

Mc Kresha rikthehet në Kënga Magjike me një bashkëpunim

Në vitin 2011, Mc Kresha u ngjit në skenën e “Këngës Magjike” duke performuar këngën “Jaba Daba Du” në bashkëpunim me këngëtaren Rozana Radi.

20-vjetori i “Këngës Magjike”, duket se do të rikthejë sërish në skenën e festivalit edhe reperin shqiptar.Besohet se  Mc Kresha ka bashkëpunuar me këngëtaren Filloreta Raçi, të cilën e njohim ndryshe si Fifi, për këngën e festivalit. Ata priten të performojnë në skenë në javën e ardhshme!

Duket se ky vit në “Kënga Magjike” i qenka dedikuar bashkëpunimeve, pasi vetëm të dielën e kaluar, për herë të parë Eli Fara dhe Aurela Gaçe u ngjitën bashkë në skenë, ndërsa Bruno dhe Artjola Toska risollën një tjetër hit.