MC Kreshës i shkon nusja me këngën e Medës – Pamje nga dasma

MC Kreshës i shkon nusja me këngën e Medës – Pamje nga dasma

Reperi MC Kresha sonte ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e kanë mbajtur krejtësisht sekrete martesën e tyre, dhe sonte ata po kurorëzohen në një ceremoni tejet private.

 

Në rrjete sociale, tashmë veç kanë filluar të dalin pamje nga dasma e cila po mbahet në një restaurant në Prishtinë. Ata i kurorëzoi i pari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ndërsa kjo është video ku i thonë ‘po’ njëri-tjetrit.

Po ashtu, janë publikuar pamjet kur hyn nusja e MC Kreshës brenda sallës ku po e pret ai. Ajo hyri me një këngë të këngëtarit Meda.

Shikoni pamjet:

View this post on Instagram

Dasma Kreshës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on