Më shumë ‘kocka’ Geta Beqa, sesa të gjithë meshkujt në foto pas saj

Më shumë ‘kocka’ Geta Beqa, sesa të gjithë meshkujt në foto pas saj

Kur është puna për t’u dukur sa më në formë, ajo është e para që mund t’i shkojë në mend gjithkujt.

Fjala është për modelen e palestruar, Geta Beqa e cila shquhet për format e përsosura trupore dhe jetën e shëndetshme që bënë, shkruan Insajderi.

SHIKONI > Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

E veshur me tuta ngjyrë të zezë të cilat zbërthehen lehtë nga anash, dhe me një palë reçipeta shumëngjyrëshe, ajo ka vënë në pah barkun e sheshtë ku edhe i shihen ‘kockat’ që tregojnë punën e madhe që bënë në palestër.

Beqaj e cila pretendon që këtë vit të fitojë një medalje ari me pjesëmarrjen e saj në gara ndërkombëtare, ndiqet nga më shumë se 167-mijë ndjekës.

© Geta Beqa [instagram]

Për ju që nuk e njihni ajo është edhe asistente në Universitetin e Prishtinës.

/ © Insajderi /

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu