Mediat britanike shkruajnë për një tjetër shqiptare të famshme në Britani

Mediat britanike shkruajnë për një tjetër shqiptare të famshme në Britani

Elona Varfi është një konsultente e markave luksoze, së cilës Daily Mail i ka kushtuar një artikull ku ajo tregon për jetën dhe punën e saj.

Elena jeton në Londër me të shoqin Oltin prej tashmë 3 vitesh. Ajo merret me shitjen e produkteve të shtrenjta në ankand. Elena ka deklaruar që produkti më i shtrenjtë i shitur prej saj është një çantë në vlerë prej 120 mijë eurosh, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

“Unë zotëroj 12 çanta dhe kam shitur 20 të tilla, duke dyfishuar kështu paratë e mia”, thotë Elona.