Melania Trump, me veshje elegante por me lopatë në dorë, fotoja që po bën xhiron e botës

Melania Trump, me veshje elegante por me lopatë në dorë, fotoja që po bën xhiron e botës

Melania Trump, e ka treguar se kur vjen fjala tek shijet në veshje, ato i ka me bollëk ( ashtu sic ka me siguri edhe këshilltat e atyre qe e njohin mire elegancën dhe stilin).


Por ndonjëhere, veshjet e saj thjesht nuk përshtaten dhe aq me situatën, sic është rasti më i fundit kur Zonja e Parë e Amerikës mori lopatën për të treguar nisjen e punimeve të një terreni të ri tenisi në Shtëpinë e Bardhë, ndërsa ishte veshur me pallto shik ngjyrë blu dhe një palë këpucë me shkëqim të së njëjtës ngjyrë!

Kombinimi ishte një mishërim i vërtetë elegance, por jo shumë i goditur për atë që Melania po përpiqej të tregonte!