Melinda Ademi me vallëzim provokativ pa të brendshme – Video

Melinda Ademi me vallëzim provokativ pa të brendshme – Video

Melinda Ademi është ndër këngëtaret shqiptare më të dashura të momentit.

Melinda është shumë aktive me projekte të reja dhe koncerte gjithandej.

Ajo çka e karakterizon Melinden është zhanri i muzikës, duke e bërë ndër të vetmet këngëtare që këndon rep, po ashtu Melinda njihet edhe për stilin e saj të veçanta dhe për tendencat provokative me foto dhe video.

 

Melinda shumë kohe para se të sjelltë projekte shqip, kishte provuar të këndoj në forma të ndryshme edhe në Amerikë.

Në një video të postuar  në Instagramin në vitin 2017, para se të hynë në tregun vendor, Melinda duket tejet joshëse, duke vallëzuar pa të brendshme.

Për më shumë shikojeni videon: