Melinda pozon e zhveshur me gisht në gojë

Melinda pozon e zhveshur me gisht në gojë

Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Melinda Ademi arrin të tërheqë vëmendje edhe me dukjen e saj atraktive.

Reperja e popullarizuar është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku ndan imazhe të ndryshme për fansat e saj të shumtë.

Gjatë të dielës, ajo i ka publikuar disa imazhe nga seti fotografik që ka bërë me Arban Osmanin dhe duket për mrekulli.

Melinda ka pozuar me bikini dhe vjen shumë tërheqëse, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

“Një shije e vogël e Parajsës në një ditë pushimi”, është përshkrimi i fotografive të publikuara në Instagram. /Telegrafi