Melisa me paralajmërim për Ledianën “Dëgjohemi shumë shpejt”

Melisa me paralajmërim për Ledianën “Dëgjohemi shumë shpejt”

Konkurentët e“Për’puthen” dhe ata që tashmë kanë dalë nga programi, nuk kanë të ndalur me akuza për njëri tjetrin, njofton Insajderi.

Melisa Lleshi, në një intervistë të dhënë këto ditë tha se personi që i duket më fallco brenda “Për’puthen” është Lediana.

As Lediana nuk e la me akuzën, ajo reagojë përmes rrjetit social Instagram e cila tha se ajo nuk viktimizohet dhe nuk shet vetën për karrierë, gjithashtu ka hedhur thumba edhe në faktin që Melisa tani më është futur në tregun e muzikës.

Gjithë kjo nuk mbaroi me kaq. Melisa ka kthyer përgjigje, me disa fjalë që lënë të kuptohet se ka diçka për të zbuluar në lidhje me Ledianën, duke i përmendur vende dhe emra që mbesin pikëpyetje se për çfarë po e paralajmëron atë. /Insajderi.com